Trávy
Id: 305807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně katalogové číslo
zobrazeno: 2165x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
32 000 Kč