Trávy
Id: 329501
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, na zadní straně štítek Díla
zobrazeno: 1668x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Účastníci: 20