Trávy v krajině
Id: 170113
olej/dřevěná deska, rozměr 11,5 cm x 24 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 2656x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč