Trávy v mlze
Id: 332402
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 33 cm, značeno a datováno 1951 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2554x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
24 000 Kč