Tři meče
Id: 370212
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1540x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč