Tvář
Id: 1528
linoryt/papír, č. 29/50, rozměr ve výřezu 22,5 x 11,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2290x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 101 Kč