Tvar
Id: 78502
kombinovaná technika/olej/tempera/karton, velikost malby 45 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno 1967, zaskleno, dekorativně adjustováno, PO
zobrazeno: 2636x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
40 000 Kč