Úkryt
Id: 6022
olej/plátno, rozměr 61 x 46 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1977, původní stav, majitelem získáno přímo od autora
zobrazeno: 3822x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
67 000 Kč
Příhozy: 53