Úsvit nad krajinou
Id: 447202
olej/sololit, rozměr 22,5 x 29 cm, neznačeno, rámováno, vznik 1988, přiložen certifikát autorství vydaný Ing. Tomášem Janečkem - synem autora
zobrazeno: 817x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč