Vejce letící přesně na čas
Id: 363001
olej/plátno, rozměr 40 x 35 cm, značeno uprostřed dole s datací 1977, autorsky popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
zobrazeno: 3273x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 71