Velká láska
Id: 282804
kombinovaná technika/kvaš/akvarel/pastel/ruční papír, rozměr listu 59 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování viz foto, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3583x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 63