Všechny barvy podzimu
Id: 309601
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr listu 57 x 41 cm, popsáno a značeno vpravo dole, věnování včetně datace na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3824x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
86 000 Kč
Příhozy: 75