Z cest po Francii
Id: 255101
kombinovaná technika/tempera/pastel/karton, rozměr listu 27 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč