Z cyklu V travách
Id: 322705
kombinovaná technika/pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 30 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek Dílo, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1817x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 20