Žabka
Id: 289303
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 12568x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
60 400 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 66