Zamyšlená
Id: 391706
uhel/papír, rozměr ve výřezu 63 x 36,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1195x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 666 Kč