Zamyšlená
Id: 2065
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1957, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4903x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 055 Kč