Západ slunce
Id: 364702
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6510x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 78