Zasněná
Id: 291706
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, datováno a popsáno věnováním v ploše, list byl v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1667x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč