Žďár
Id: 27618
kombinovaná technika/papír, rozměr výřezu 25,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2102x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč