Žena
Id: 351302
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci
zobrazeno: 4936x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 80