Žena
Id: 449112
plastika, patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 69 cm, výška podstavce 3 cm, značeno a datováno na přední části
zobrazeno: 2092x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 55