Žena v šátku
Id: 319201
olej/plátno, rozměr 47 x 42 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, uvedeno v soupisu díla, rámováno
zobrazeno: 3652x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
33 000 Kč