Zlunce a Země
Id: 394601
kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829
zobrazeno: 3840x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
146 000 Kč
Příhozy: 49