Zpívající ptáček
Id: 330701
kombinovaná technika/akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3811x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
67 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 73