Otakar Číla
Albánská cikánka
Id: 231118
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2930x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč