Otakar Číla
Koroptve v zimě
Id: 436101
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1992x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 74