Otakar Číla
Kostel v Ochridu
Id: 159708
olej/dřevěná deska, rozměr 32 x 45 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, nově rámováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 13195x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč