Otakar Číla
Motiv z Číny
Id: 380204
kombinovaná technika kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2222x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 100 Kč