Otakar Číla
Po koupeli
Id: 532304
olej/překližka, rozměr 98 x 93 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 1600x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
17 500 Kč
2024,12-1,02,20,32,00
minimální příhoz 500 Kč