Otakar Číla
Pytlák
Id: 500505
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1278x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
40 000 Kč