Otakar Číla
Pytlák se srnou
Id: 451801
olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 24192x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 92