Otakar Číla
Ráno na pastvě
Id: 738
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 65 cm, signováno vpravo dole O. Číla, obraz i rám ve výborném stavu viz foto, se souhlasem nového majitele by tento obraz mohl být uveřejněn v připravované autobiografii
zobrazeno: 7210x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
32 000 Kč