Otakar Číla
Rozhovor
Id: 294604
olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 5124x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 94