Otakar Číla
Šanghaj
Id: 359704
olej/lepenka, rozměr viditelný 28 x 36 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1488x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 001 Kč