Otakar Číla
Tetřívci
Id: 445103
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně dobový prodejní štítek
zobrazeno: 1837x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 58