Otakar Hudeček
Korálový útes
Id: 100507
olej/sololit, rozměr 42,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 03, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2764x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 400 Kč