Otakar Hůrka
Březová alej
Id: 134406
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, poškozená malba
zobrazeno: 1990x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 900 Kč