Otakar Hůrka
Cesta
Id: 1014
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3109x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč