Otakar Hůrka
Chaloupky
Id: 727
olej/překližka, rozměr malby 35 x 48 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, nerámováno, nutno čistit, původní stav viz foto
zobrazeno: 3758x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč