Otakar Hůrka
Chaloupky
Id: 42805
olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno
zobrazeno: 2876x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč