Otakar Hůrka
Konvolut dvou kusů
Id: 525203
Chalupa: olej/karton, rozměr 34 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, U řeky: olej/karton, rozměr 34 x 31 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 528x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč