Otakar Hůrka
Krajina nad řekou
Id: 199304
olej/dřevo, rozměr 30 x 40 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, v malbě podélné prasklinky
zobrazeno: 2246x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 200 Kč