Otakar Hůrka
Krajina s břízou
Id: 114
olej/plátno, rozměr plátna 80 x 61 cm, signováno LD, drobné oděrky na obrazu, silná krakeláž, nově rámováno
zobrazeno: 3766x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
28.11.2012, 21:20:00
28.11.2012 | 21:19 | 6 500 Kč |