Otakar Hůrka
Louka s rybníkem
Id: 245
olej/plátno, rozměr plátna 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, rám poškozen
zobrazeno: 2753x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
12.3.2013, 21:02:00
12.3.2013 | 20:59 | 3 500 Kč |