Otakar Hůrka
Podzim na Sázavě
Id: 396603
olej/karton, rozměr 34,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena
zobrazeno: 1500x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč