Otakar Hůrka
Potok v zimě
Id: 1034
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2886x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 000 Kč