Otakar Hůrka
Remízek v zimě
Id: 2066
olej/plátno, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, raná práce, obraz i rám v původním stavu
zobrazeno: 2728x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
11 500 Kč