Otakar Hůrka
Rozkvetlý břeh
Id: 25903
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2197x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč