Otakar Hůrka
Rozkvetlý strom
Id: 59
rozměr malby 50 x 57 cm, olej/karton, signováno PD, před restaurováním, rám mírně poškozen
zobrazeno: 3007x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
11.9.2012, 20:35:00
11.9.2012 | 18:53 | 4 500 Kč |